Політика  |  24.05.18  |  четвер
 

Україна ввела санкції проти РФ

На офіційному Інтернет-представництві Президента України опублікований оновлений список персональних спеціальних економічних та інших санкцій, які Україна ввела проти Росії.

Обмежувальні заходи було введено рішенням Ради національної безпеки і оборони 2-го травня 2018 року. Публікація відбулася в четвер, 24-го травня.

До переліку входять 1748 фізичних осіб і 756 юридичних осіб.

Також під санкціями опинилося - представництво інформаційного агентства "РИА Новости" в Україні - компанія РІА Новини України, а також товариство "Інтерселект" (останнє, за даними СБУ, здійснювало фінансування діяльність "РІА Новини Україна"). Передбачається блокування активів медіаресурсу, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг, заборону на збільшення статутного фонду, а також блокування доступу до сайту www.rian.com.ua. Санкції будуть діяти протягом 3-ох років.

Також безстроково заблоковані активи генерального директора російського міжнародного інформаційного агентства "Росія" Дмитра Кисельова (з забороною на в'їзд в Україну), а співака Йосипа Кобзона позбавили державних нагород України. Йому ж закрили доступ до активів і майна в Україні.

У переліку значиться "Мозирський спиртогорілчаний завод", обмежувальні заходи щодо якого будуть діяти 1 рік, а також мінська компанія "Море пива" (3-ри роки). Санкції щодо обох складаються в обмеженні торговельних операцій.

Найбільш відчутним ударом по росіянах може стати заборона на доступ до платіжної системи WebMoney - інтернет-провайдерам заборонили надавати доступ до її ресурсів.

В українському списку санкцій значаться також глава Чечні Рамзан Кадиров, міністр оборони РФ Сергій Шойгу і інші військові начальники країни-агресора.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...