Політика  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Україна відкрила 10 нових візових центрів за кордоном

З понеділка, 15 січня 2018 року, нові українські візові центри почнуть приймати клопотання від іноземців про оформлення віз на в'їзд в Україну.

Про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України.

Відкриття нових візових центрів України відбулося в Анголі (м.Луанда), Індії (м.Делі), Єгипті (м.Каїр), Лівані (м. Бейрут), Китаї (міста Пекін, Шанхай і Гуанчжоу), Марокко (м.Рабат), Тунісі (м.Туніс), Нігерії (м.Абуджа). Їх функціонування здійснюватиметься у тісній взаємодії з іноземними дипломатичними установами України на території цих країн.

"Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз в зручному для них форматі і, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотографій, переклад і копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур'єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування в залах підвищеної комфортності)",

- зазначено в опублікованому повідомленні.

Відзначається, що центри займатимуться лише технічним супроводом візових досьє і наданням сприяння заявникам, а безпосередньо прийматимуть рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз і надалі консули України.

Крім того, у дипустанові анонсували запровадження спеціального мобільного додатоку для реєстрації українців за кордоном.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1627

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...