Політика  |  07.02.18  |  середа
 

Україна в березні відновить купівлю газу у країни-агресора

Згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, який в "Нафтогазі" раніше назвали "перемогою над Газпромом", українська сторона в найближчий час почне купівлю російського газу.

Про відновлення співпраці з "Газпромом" повідомив глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

"Ми провели кілька раундів переговорів. У нас є документ, який, за нашими оцінками, близький до того який, буде підписаний. Ми сподіваємося на протязі цього місяця імплементувати рішення Стокгольмського арбітражу в частині контракту купівлі-продажу. Ми сподіваємося, що це нам дасть можливість вже в березні цього року почати закупівлі газу у "Газпрому",

- сказав Коболєв. 

Нагадаємо, що раніше Президент Петро Порошенко сказав, що Україна готова відновити постачання природного газу з Росії тільки за умови, що він буде дешевим, чесним і некорумпованим. Мабуть, в березні цього року, газ країни-агресора вже буде відповідати цим вимогам українського Гаранта Конституції.

Як раніше повідомлялося, рейтинг Петра Порошенка і БПП стрімко падає. Про це свідчить статистика соціального опитування, що провела німецька компанія GfK на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у грудні 2017 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах