Політика  |  16.07.18  |  понеділок
 

Україна починає масове виробництво ракетної зброї

Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що з метою покращення виробництва ракетної зброї для українських підприємств закуплено новітні технологічні лінії зарубіжних виробників.

Це дозволить збільшити обсяги виробництва втричі.

"РНБО ставить перед ОПК завдання по створенню нових перспективних ракетних систем. Йдеться насамперед про ракети, які будуть забезпечувати надійну протиповітряну оборону нашої країни, і це пріоритет, над яким сьогодні буде працювати ДП Візар і інші провідні оборонні підприємства України",

- заявив він.

За словами глави РНБО, програма технологічного переозброєння підприємств ОПК активно реалізується в поточному році, і, що важливо, нові сучасні верстати були закуплені заводом за прямими контрактами на виконання рішення РНБО про лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності оборонно-промислового комплексу.

Згідно з цим рішенням, українські підприємства можуть закуповувати за кордоном технічне обладнання і необхідні комплектуючі для виробництва потужної сучасної зброї без посередницької монополії державних спецекспортерів.

"Ми сьогодні побачили цехи, де встановлені новітні технологічні лінії кращих зарубіжних виробників, які дозволяють втричі збільшити обсяги виробництва, значно поліпшити якість і забезпечити високу точність обробки деталей, що для ракетного виробництва дуже важливо",

- сказав Турчинов.

Відзначимо, що завод Візар притягнутий до кооперації зі створення нових ракетних систем і модернізації ракет, які перебувають на озброєнні української армії. Крім того, завод повністю відмовився від співпраці з російськими оборонними підприємствами.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах