Політика  |  22.01.18  |  понеділок
 

Україна не втратить "безвіз" через Антикорупційний суд

Журналіст Рікард Йозвяк, що регулярно публікує достовірну інсайдерську інформацію з Брюсселю, заявляє, що Україні не загрожує втрата безвізового режиму.

Про це він написав у своєму Twitter.

З його слів, лідери Євросоюзу незадоволені тим, що українська влада не поспішає зі створенням Антикорупційного суду, незважаючи на ультиматуми з їхного боку. Однак, це зволікання не загрожує Україні втратою безвізового режиму з Європейським союзом.

"ЄС незадоволений українським законопроектом про Антикорупційний суд, але реальної загрози для призупинення "безвіза" немає. Держави-члени ЄС більше стурбовані шукачами притулку з Грузії",

- пише Йозвяк.

Він зазначив, що 23 січня дипломати Євросоюзу зберуться для обговорення механізму призупинення "безвіза" з третіми країнами.

Як раніше повідомлялося, Євросоюз дав зрозуміти, що продовження безвізового режиму безпосередньо залежить від створення Антикорупційного суду в Україні відповідно до рекомендацій міжнародних партнерів. На думку представників ЄС, версія законопроекту про Антикорупційний суд, що подав Петро Порошенко на розгляд у Верховну Раду, суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії, а також його обіцянкам.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах