Політика  |  18.11.17  |  субота
 

Україна і Польща домовилися щодо вирішення політичної кризи

Під час зустрічі в Кракові представники обох держав домовилися про необхідність зняття мораторію на проведення пошуково-ексгумаційних робіт з їхнім загальним відновленням.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента України.

Учасниками зустрічі, яку за дорученням президентів Петра Порошенка та Анджея Дуди організували через загострення відносин між Україною та Польщею, були заступник голови АПУ Костянтин Єлісеєв та держсекретар Польщі Кшиштоф Щерський.

На засіданні Консультаційного комітету сторони підтвердили свою прихильність до зміцнення стратегічного партнерства між двома сусідніми державами.

"Сторони погодилися з необхідністю зняти мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт і загального їх відновлення. У цьому контексті було вирішено провести міжурядову зустріч на рівні віце-прем'єр-міністрів найближчим часом",

- зазначено у повідомленні.

Крім того, обговорювалася підготовка до найближчого візиту Анджея Дуди в Україну: в грудні президент Польщі має відвідати Харків.

Нагадаємо, в квітні 2017 року Український інститут національної пам'яті заявив про призупинення процесу легалізації польських меморіальних об'єктів в Україні через демонтування надгробного пам'ятника воякам УПА на цвинтарі в польському селі Грушовічі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...