Політика  |  06.12.18  |  четвер
 

Україна дала ОБСЄ докази російської агресії в Азові

Міністри закордонних справ закликали РФ негайно звільнити українських військовополонених та обговорили подальші дії щодо стримування агресора.

Українські дипломати представили для країн-учасниць ОБСЄ докази мілітаризації  Криму та прямої збройної російської агресії проти України, інформує УНІАН.

"У рамках 25-ї зустрічі міністрів закордонних справ країн ОБСЄ відбувся тематичний захід міністерського рівня "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим і міста Севастополь (Україна) та частин Чорного і Азовського морів",

- йдеться в повідомленні.

У заході брали участь керівники зовнішньополітичних відомств США, Канади, Польщі, Литви, Данії, Швеції, Великої Британії, Латвії, Румунії, Грузії та Естонії.

Наголошується, що дипломати висловились на підтримку України, закликали Росію негайно звільнити українських військовополонених та обговорили подальші дії щодо стримування агресора.

Зазначимо, 17 грудня у Нью-Йорку має відбутися Генеральна асамблея ООН, де буде розглядатися проект української резолюції "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (Україна) та частин Чорного і Азовського морів".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах