Політика  |  24.02.21  |  середа
 

Україна дала автобуси для перевезень через два КПВВ,російська сторона не відкрила пропуск

Українська сторона надала автобуси-човники для перевезення громадян через лінію розмежування на КПВВ «Золоте» і «Щастя», але російська сторона знову відмовила у відкритті КПВВ зі свого боку.

Про це повідомила українська делегація для участі в Тристоронній контактній групі. За повідомленням, автобуси чекають, починаючи з 24 лютого.

«Сьогодні з 07:40 білий автобус чекає у «Щасті». Жовтий – у «Золотому». Російська сторона знову відмовила у відкритті КПВВ зі свого боку»,

– йдеться в повідомленні.У делегації наголосили, що чекають відповідної оцінки дій російської сторони з боку держав-партнерів і міжнародних гуманітарних організацій.

«Наша оцінка: представники російської делегації ніяк не можуть розрізнити різницю між справами і словами. На словах вони постійно жаліються на важку долю українських громадян (яких тримають у заручниках на окупованих територіях). Коли доходить до справи, можливість нашим громадянам виїхати з тимчасово окупованих територій та отримати адміністративні послуги, пенсії та соціальні виплати, блокується з 10 листопада»,

– заявили в делегації.

10 листопада 2020 року, відповідно до рішення командувача ООС, після карантинних обмежень з підконтрольної Україні сторони відкрилися усі КПВВ на Донбасі. Бойовики ж обмежують пропуск.

 

Про це повідомляє radiosvoboda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах