Політика  |  21.04.18  |  субота
 

Угорщина роздала на Закарпатті 100 тисяч своїх паспортів

Велика кількість етнічних угорців, що мають вже громадянство України, тепер є також громадянами країни Євросоюзу.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

З його слів, подібна тенденція в Закарпатській області - поширена практика, яку Угорщина застосовує в своїх інтересах, адже таким чином, влада цієї країни отримує додаткові голоси від українських громадян, що беруть участь в угорських виборах.

Представник українського МЗС повідомив, що його відомство неодноразово протестувала проти подібної практики, але все було марно.

"Ці паспорти видавалися в основному до моменту отримання Україною безвізового режиму. Привабливість цього паспорта була практичною – можна було безпроблемно пересікати кордон, влаштовуватися на роботу в Угорщині або й дальше. А тепер порахуймо, що досягла Угорщина роздаючи паспорти українським громадянам угорського походження? За різними оцінками, від 30-ти до 40 тисяч працездатних українських громадян угорського походження виїхали в інші держави Європи. Фактично і Угорщина, і Україна їх втратили",

 - сказав він.

Як раніше повідомлялося, Угорщина заважатиме Україні домовлятися про вступ до НАТО і ЄС. Вона пообіцяла робити це доти, поки український уряд не змінить скандальний закон про освіту.

Читайте також, чому курс на ЄС і НАТО зібралися закріпити в Конституції України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...