Політика  |  22.04.19  |  понеділок
 

У Зеленського розповіли про майбутні "посадки", Крим і Донбас

Нова влада створить центральний державний орган виконавчої влади, який відповідатиме за формування та реалізацію військово-промислової політики "Укроборонпрому".

Всі, хто причетний до корупції в "оборонці" та здачі Криму, а також до найкривавіших епізодів війни на сході України - в Іловайську та Дебальцевому, будуть притягнуті до відповідальності.

Про це у блозі на Obozrevatel написав Іван Апаршин, експерт з питань національної безпеки та оборони команди Володимира Зеленського.

"Можу абсолютно точно запевнити: всі, хто якимось чином дотичний до численних напівкримінальних схем щодо паливно-мастильних матеріалів, порушень в системі забезпечення ЗСУ – не уникнуть відповідальності. Очевидно: посадки будуть. Правда стосовно Іловайська, стосовно Дебальцевого, стосовно початку війни у 2014 році, стосовно захоплення Криму – буде оприлюднена. І посадові особи, які ухвалювали рішення чи бездіяли там, де треба було діяти – будуть притягнуті до відповідальності",

- заявив Апаршин.

Крім того, він сказав, що нова влада зробить українську армію добровільною, "без ганебного примусового призову", а до керівництва ЗСУ залучать бойових  офіцерів, які "націлені на перемогу та здатні зберегти життя солдата".

Бюджет Міністерства оборони, за словами Апаршина, буде максимально відкритий для громадськості, де кожен зможе ознайомитися з видатками, а розмір грошового забезпечення військовослужбовця збільшать до рівня грошового забезпечення у країнах-членах НАТО.

Також буде прийняте рішення щодо тих добровольців, які воювали за Україну на Донбасі, але ще досі не отримали посвідчення УБД або документально не підтверджено, що вони є учасниками бойових дій.

Як заявив Апаршин, Державний концерн "Укроборонпром" буде реформований, зокрема, буде створено центральний державний орган виконавчої влади, який відповідатиме за формування та реалізацію військово-промислової політики.

Експерт команди-Зе додав, що нова влада продовжить інтенсивну співпрацю з НАТО та відповідними структурами Європейського Союзу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах