Політика  |  19.09.18  |  середа
 

У ВР виступили проти проекту бюджету на майбутній рік

Парламентський комітет з питань національної безпеки не збирається підтримувати проект державного бюджету на 2019-ий рік.

Саме таку заяву зробив Іван Винник, секретар комітету і народний депутат України. За його словами, комітет не буде підтримувати проект бюджету в поданій редакції.

Крім цієї заяви, пан Винник також розповів про складнощі, що виникли в зв'язку з невиконанням державного оборонного замовлення в 2018 році.

"Мова йде про 7 млрд грн, які в цьому році поки що під питанням, чи надійдуть на українські оборонні підприємства, під які повинна бути відремонтована, поставлена ​​техніка і озброєння, тому такий інструмент в наступному бюджеті теж передбачений на рівні 5 млрд грн, відповідно , якщо він на 7 млрд не буде реалізований в 2018-му році, ми будемо не тільки наполягати на перегляді пропозицій на 2019-ий рік, ми будемо ще наполягати, що державне оборонне замовлення міністерства оборони повинен бути збільшений на ці 7 млрд через загальний фонд без використання інструменту державних гарантій",

- заявив народний обранець.

Нагадаємо, що відповідно до проекту державного бюджету на майбутній рік, передбачалося виділити на оборонний сектор, практично 210 мільярдів гривень. У той же час, на різноманітні витрати, пов'язані з соціальною сферою, пропонувалося виділення 301,8 мільярда гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах