Політика  |  20.03.18  |  вівторок
 

У Варшаві націоналісти спалили портрети Бандери та Шухевича

Демонстрація за участі представників польських радикальних націоналістичних організацій відбулася ввечері 19 березня біля будівлі Посольства України.

За інформацією польського видання Fakty.interia, до демонстрації долучилися представники Національного радикального табору, Всепольської молоді та Національного руху. Вони виголошували гасла: "Бандерівські убивці" та "Шухевич – убивця".

Учасники акції принесли плакати з написами "StopAntipolonism, Defend the truth", "Бандерівець не є моїм братом". Вони спалили зображення Романа Шухевича та Степана Бандери.

Один з протестувальників, посол польського Сейму Роберт Вінницький кинув на землю червоно-чорний прапор ОУН-УПА і потоптав його, назвавши стяг "бандерівською ганчіркою".

Українська дипломатична установа у Варшаві засудила цю акцію. У Посольстві заявили, що активісти "своїми діями і висловлюваннями розпалюють нетерпимість, діють в інтересах Кремля".

Українські дипломати також додали, що, окрім протестувальників, під українським представництвом з гаслом "За гідність вашу і нашу" зібралися поляки, які висловили солідарність з українським народом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах