Політика  |  25.02.20  |  вівторок
 

У США закликали до нової хвилі санкцій проти Росії й особисто Путіна

Раніше ЗМІ писали, що під час брифінгу за зачиненими дверима чиновники американських розвідувальних служб повідомили Комітету Палати представників з питань розвідки, що Росія знову намагається вплинути на американську політику перед голосуванням, яке пройде у листопаді.

Демократи Сенату США направлять звернення до держсекретаря Майка Помпео та міністра фінансів Стівена Мнучіна з вимогою покарати Росію за спробу вплинути на президентські вибори 2020 року. Про це пише Axios з посиланням на відповідний документ.

Також демократи закликали «визначити та внести до санкцій усіх, хто відповідатиме за втручання у вибори, зокрема президента Путіна». Автори звернення стверджують, що намагання уникнути такого покарання буде розцінюватися як «відхід від відповідальності захищати США від загроз національній безпеці». Раніше ЗМІ писали, що під час брифінгу за зачиненими дверима чиновники американських розвідувальних служб повідомили Комітету Палати представників з питань розвідки, що Росія знову намагається вплинути на американську політику перед голосуванням, яке пройде у листопаді. Трамп відреагував на цю інформацію тим, що звільнив голову національної розвідки США й замінив його іншим лояльним кандидатом. Це відбулося на тлі того, як демократи й колишні американські чиновники почали бити на сполох через загрозу для національної безпеки.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах