Політика  |  16.03.20  |  понеділок
 

У Раді звинуватили Росію в спробі зриву мінського процесу

Нардеп відзначив агресивну поведінку окупантів на Донбасі.

Росія намагається зірвати мінський процес щодо Донбасу, а заяви її президента Володимира Путіна - налаштовані до "Мінська" критично. Про це заявив глава парламентського комітету з зовнішньої політики Олександр Мережко в інтерв'ю "РБК-Україна". Відповідаючи на питання, чи було досягнуто серйозного прогресу на нормандській зустрічі, який би зробив можливим наступний саміт в якийсь осяжній перспективі, Мережко сказав:

"Якщо говорити про мою суб'єктивну думку, то раніше була відносна тиша на фронті, але в останні дні посилюється агресивна поведінка російських окупаційних військ".

За його словами, ці війська контролює Росія. Так само, як і все, що відбувається, робиться або за наказом, або за згодою президента РФ.

"Це в певному сенсі спроба зірвати мінський процес, і заяви Путіна також налаштовані критично до мінського процесу. Росія може поводитися відносно спокійно тільки під потужним тиском інших країн, США, Європи, під тиском санкцій. Якщо її залишити без цього, градус їх агресивності завжди підвищується",

- заявив він.

Раніше в Офісі президента анонсували повернення полонених в ОРДЛО українців в найближчі місяці.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах