Політика  |  20.09.18  |  четвер
 

У Раді запропонували перенести посольство в Ізраїлі до Єрусалиму

З такою ініціативою виступив глава радикальної партії Олег Ляшко.

Про це пише сам Ляшко на своєму блозі у Twitter. 

Проект постанови передбачає звернення до Президента України Петра Порошенка про перенесення головного українського консульства в Ізраїлі до міста Єрусалим, який наразі не визнаний світовою спільнотою як столиця єврейської держави.

Така ініціатива виникла в зв'язку з тим, що недавно посол Палестини в РФ Абдель Хафіз Нофаль в інтерв'ю виданню "Известия" заявив, що країна готова визнати Крим територією Російської Федерації.

"Посол Палестини в РФ заявив, що Палестина розглядає можливість визнати наш український Крим російським. Я вже завтра разом із нашою командою зареєструю в парламенті проект постанови "Про перенесення посольства України в державі Ізраїль до її столиці міста Ієрусалим"

- пише Ляшко. 

Першим переніс своє посольство до Єрусалиму Дональд Трамп, чим порушив роки дипломатичної роботи своїх попередників і зробив позицію США по Палестинському питанню більш радикальною. Ще раніше в ООН засудили анексію Східного Єрусалима Ізраїлем, бо за міжнародними договорами мусульманська Палестина також претендує на цю територію.

Нагадаємо, що Ізраїль пропонує Україні перенести посольство до Єрусалиму. Єврейська держава пообіцяла допомогу першим десяти країнам, які перенесуть посольство до Єрусалиму.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах