Політика  |  17.07.17  |  понеділок
 

У Раді розглянуть введеня нових штрафів за сміття

До Верховної Ради внесли законопроект про захмарні "європейські" штрафи за викидання сміття повз урни.

Про це пише один із співавторів поправки до Кодексу України про адміністративні правопорушення Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook. 

За її словами, після прийняття законопроекту буде встановлений спеціальний штраф за викидання сміття повз урни, контейнери або інші ємності, що призначені для відходів. Розмір такого штрафу буде варіюватися від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це 340-850 гривень. За повторне адміністративне порушення можуть виписати штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів (850-1700 гривень).

"Цей закон - наш перший крок до європейської чистоті України. Наступним буде відповідальність міської влади за те, щоб не було звалищ сміття на пляжах і місцях для відпочинку. Патріотизм повинен починатися не з гучних гасел, а з шанобливого ставлення до навколишнього середовища та українській землі ."
- пише Ірина Геращенко

Також, змінами в ч.3 ст.109, ч.3 ст.116-2 і ч.2 ст.119 були встановлені окремі види штрафів для подібних правопорушень, передбачених статтями, а саме: викид відходів в не призначених для цього місцях, викид відходів з машини або поїзда тощо. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...