Політика  |  18.11.19  |  понеділок
 

У Путіна підтвердили "нормандську зустріч" 9 грудня

Речник президента Росії Дмитро Пєсков підтвердив, що саміт у "нормандському форматі" запланований на 9 грудня в Парижі.

Речник Путіна зазначив, що це буде довгоочікуваний і "дуже серйозний" саміт, але якихось прогнозів щодо підсумків зустрічі давати не став.

Пєсков уточнив, що підготовка до зустрічі вступила в завершальну стадію. Він також повідомив, що сьогодні Путін проведе міжнародну телефонну розмову на цю тему.

"Телефонна розмова буде багато в чому пов'язана з підготовкою до "нормандського формату", який зараз запланований на 9 грудня. Це дійсно так, підготовка ведеться і вже вступила в завершальну стадію",

– підтвердив Пєсков.

З ким вестиметься розмова, він не уточнив.

На запитання про очікування Кремля від майбутньої зустрічі лідерів "нормандської четвірки" Пєсков відповів, що утримався б від прогнозів.

"Я не буду висловлювати якісь очікування. Це дуже серйозна зустріч, довгоочікувана. Їй передував досить тривалий період перед тим, як ця зустріч була запланована. Була дуже велика перерва – це ми з жалем констатуємо – в роботі "нормандського формату". Давайте не завищувати очікування, щоб потім не розчаровуватися, і в той же час не занижувати, сподіваючись, що все-таки підготовка матиме свої результати",

– заявив Пєсков.

Про це повідомляє depo.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах