Політика  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

У НАТО вірять в повноцінне членство України

Альянс буде підтримувати рух України до НАТО, надто у проведенні відповідних реформ.

Про це заявив заступник генерального секретаря альянсу Алехандро Альваргонсалес. 

За словами чиновника, НАТО повинно допомагати Україні і східним країнам у просуванні в бік альянсу, в тому числі мова йде про реформи, які роблять нашу країну сильнішою перед тими викликами, з якими вона стикається щодня.

"Що стосується України, то в 2008 році на саміті в Бухаресті було досягнуто компромісу, який був підтверджений в цьому році в Брюсселі і Україна була визнана країною-аспірантом. Надбати повноцінне членство в Альянсі їй буде важко, але ми всі сподіваємося, що це стане реальністю. Якщо Росія заперечує проти того, щоб ці країни ставали ближчими до Брюсселю, бо вони, нібито, стають небезпечними для неї, я б порадив їй подивитися на це під іншим кутом зору. я б сказав, що це не НАТО розширюється на схід , це схід на НАТО, отому що бачить в Альянсі велику гарантію безпеки, процвітання і демократії. І Росія повинна подумати про те, що спонукає ці країни приймати такі рішення, а ми повинні підтримувати свободу вибору країн, які визначили власне майбутнє ",

- заявив Альваргонсалес.

Нагадаємо, що 40% українців підтримує вступ до НАТО. Стільки ж - проти. Опитування проводив фонд "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології.

 
 

Коментарі (5) перегляди: 668

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах