Політика  |  12.02.19  |  вівторок
 

У МЗС розповіли про процес виходу України з СНД

Проблема в тому, що хоча Україна і закрила своє представництво в структурах СНД, між країнами залишається в силі пара сотень договорів, які потрібно денонсувати.

Про це повідомляє прес-секретар Міністерства закордонних справ Катерина Зеленко.

У прес-службі кажуть, що якщо говорити про вихід зі Співдружності незалежних держав, до якого входять країни колишнього Радянського Союзу, то Україна фактично припинила свою співпрацю, і з початку агресії країна мінімізувала будь-яка участь в організації.

Постійне представництво було закрито у 2018-му році. Наразі дипломати працюють над тим, щоб денонсувати ті договори, які були прийняті за час співпраці. За інформацією уряду, таких документів було прийнято 236, і кожен з них вимагає окремої перевірки та інвентаризації. Договорами в економічній сфері буде займатися Мінекономрозвитку, а все інше візьме на себе Міністерство закордонних справ.

Зеленко сказала, що почнеться процес з тих договорів, які не зашкодять українським національним інтересам і безпосередньо інтересам громадян України, які займаються бізнесом.

Відомо, що в період з кінця 2018 го - початку 2019 го було денонсовано 6 договорів, і цей процес буде продовжуватися надалі.

Нагадаємо, що Лавров заявив, що РФ має переваги над НАТО. Глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров вважає, системи ОДКБ, ЄАЕС та СНД є чи не найпотужнішими організаціями такого типу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах