Політика  |  07.12.18  |  п'ятниця
 

У Литві збільшиться "чорний список" росіян

Розширити "чорний список" Литва збирається у зв'язку з інцидентом у Керченській протоці.

Застосувати обмежувальні заходи стосовно осіб, котрі є відповідальними за акт агресії у Керченській протоці та у Чорному морі, також пропонує зовнішньополітичне відомство, про що воно повідомило у своїй заяві.

До Департаменту міграції офіційно звернулось Міністерство з пропозицією внесення до національного списку небажаних осіб людей, котрі безпосередньо були задіяні у здійсненні акту агресії проти військових кораблів України, а також представників військового командування Росії.

25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресію щодо українських кораблів. Це відбулось під час планового переходу українських кораблів з Одеського порту до порту Маріуполя. Російські військові обстріляли і захопили три українські кораблі у Керченській протоці разом з 24-ма моряками.

Всі затримані українські моряки зараз заарештовані на два місяці підконтрольними Росії "судами" в окупованому Криму.

У зв'язку з ситуацією, що виникла в Азовському морі, Литва підтримує Україну  і вимагає від Росії звільнити українські кораблі та захоплені екіпажі без додаткових умов, а також забезпечити безперешкодний прохід Керченською протокою, доступ не тільки до російських, але і українських портів, та поважати територіальну цілісність України у межах її міжнародно визнаних кордонів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах