Політика  |  20.04.18  |  п'ятниця
 

У Львові депутат "Свободи" привітала Гітлера з днем народження

28-літня депутат Львівської міської ради та заступник директора львівської школи №100 Мар'яна Батюк також процитувала витяги з книги нацистського диктатора Mein Kampf.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Великий чоловік, як не крути",

- написала Мар'яна Батюк і навела дві цитати з книги Гітлера "Mein Kampf" (Моя боротьба).

Через деякий час це повідомлення вона видалила.

ДОПОВНЕНО

Депутатка Львівської міської ради від ВО "Свобода" Мар’яна Батюк заявила, що привітання Адольфа Гітлера з днем народженням на її сторінці поширила не вона.  Депутат написала на своїй сторінці у Facebook новий допис, де заявила, що вважає Гітлера злочинцем.

"Я прийшла на роботу до школи і зайшла в мережу після другого уроку– побачила той пост і одразу його видалила",

- сказала вона.

Мар’яна Батюк вважає, що поширенням такого допису її хотіли дискредитувати, проте вона не має жодного уявлення, хто міг би це зробити.

ДОПОВНЕНО

Львівську вчительку звільнили за публікацію про Гітлера. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Всеукраїнського єврейського комітету Едуард Долинський.

"Скандальну львівську вчительку Мар'яну Батюк звільнили. Вона відмовилася надати доступ фахівцям до свого профілю в Фейсбуці, щоб підтвердити заяву про те, що її екаунт зламали хакери і розмістили привітання Гітлеру",

- написав Долинський.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради, директор школи №100 віддав Батюк наказ про звільнення з посади у школі №100 і трудову книжку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...