Політика  |  12.10.21  |  вівторок
 

У Києві стартував саміт Україна-ЄС

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

У Києві розпочався двадцять третій Саміт Україна – Європейський Союз за участю Президента Володимира Зеленського та керівництва ЄС.

“Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Шарль Мішель і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн розпочали засідання 23-го Саміту Україна – ЄС, який відбувається в Києві”,

- розповіли в ОП.

Зазначається, що зранку керівники інституцій Європейського Союзу прибули до Маріїнського палацу, де зустрілися із Президентом України.

“Радий вітати Президента Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн та Президента Європейської ради Шарля Мішеля в Україні. Упевнений, сьогоднішній діалог у межах XXIII Саміту Україна – ЄС буде плідним і ще більше сприятиме інтеграції України до європейської спільноти”,

- написав Зеленський у Твіттері.

За даними ОП, у межах Саміту заплановане підписання низки угод між Україною та Європейським Союзом. Також за його результатами буде ухвалено спільну заяву.

Планується, що президенти України, Європейської ради та Європейської комісії зроблять заяви для представників ЗМІ за підсумками зустрічі.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах