Політика  |  23.03.19  |  субота
 

У Києві націоналісти "поховали" поліцію

Націоналісти "поховали" поліцейських, закидавши кордон з правоохоронцями вінками.

Тривають мітинги Національного корпусу під Адміністрацією президента. Сьогодні активісти зробили опудало першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського з обрубаними руками, який фігурує в гучному скандалі про розкрадання в оборонці. Це натяк на фразу Порошенко, який говорив, що буде руки обрубувати тим, хто краде.

Пізніше поліцейським, які захищають адміністрацію, влаштували "похорон" влади, закидавши їх поминальними вінками.

Очолює протест народний депутат, глава Національного корпусу Андрій Білецький. Через поліцейський кордон пропустили матерів і дружин загиблих солдатів, щоб вони передали свої вимоги. Зустрів мітингувальників заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос, який пообіцяв передати всі вимоги особисто Порошенко.

Білецький сказав, що "місяць пройшов з того моменту, як вийшло розслідування Бігуса, за цей час можна було вже давно заарештувати Свинарчука. За цей час можна було зробити дуже багато, але вони стравили порохоботів і виливали на нас бруд. На це все часу вистачило. Це все говорить про те, що влада Порошенко не буде нікого садити. Вони ховають мародерів, а ми поховаємо цю владу".

З метою безпеки було зібрано безліч поліцейських, які перекрили урядовий квартал. У дворах чергують швидка допомога і пожежна. Поліція ввела відеофіксації на великі камери.

Нагадаємо, що у Львові праворадикали пікетували НАБУ та Національну поліцію. Активісти вимагали припинити переслідування людей за їх активну громадянську позицію.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах