Політика  |  22.10.18  |  понеділок
 

У Кремлі пояснили слова Путіна про рай

Вислів президента РФ про те, що усі росіяни потраплять до раю звичайна алегорія

Про це розповів Дмитро Пєсков, що обіймає посаду прес-секретаря кремлівського очільника. Також він пояснив, що Путін, виступаючи в Сочі на засіданні дискусійного клубу використав фразу «про рай» для того, аби підкреслити, що в ядерній доктрині Росії відсутнє право превентивного удару. 

Нещодавно у своїй промові російський президент зазначив, що РФ не буде робити попереджувальний удар за допомогою ядерної зброї, якщо почнеться ядерна війна. Тому росіяни, як мученики, потраплять до раю, а інші просто «здохнуть». 

Ця промова за короткий час встигла викликати жартівливу реакцію у соцмережах. З'явилося чимало мемів. Вона надихнула лідера гурту «Ленінград» створити вірш. Андрій Макаревич написав на цю тему пісню. 

Пєсков, пояснюючи слова Путіна підкреслив: «Ми ніколи ні на кого не нападемо першими, ось що сказав президент. Але якщо на нас нападуть, то ось тоді всі потраплять хто в пекло, хто в рай, і так далі. Ось що було головне. Тут важливо це зрозуміти, решта це все алегорія» - пояснив прес-секретар. 

Не так давно Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, повідомив про те, що відомство не безпідставно підозрює наявність у  Криму російської ядерної зброї

 
 

Коментарі (5) перегляди: 771

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах