Політика  |  07.12.17  |  четвер
 

У Кремлі анонсували "вибори" ватажків "ЛДНР"

Під час прес-конференції директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, заявив, що чергові псевдовибори ватажків терористичних "ЛДНР" повинні пройти восени 2018-го року.

"У "республіках" Донбасу будуть проведені вибори. Раніше, 2-го листопада 2014-го там уже були вибори "республіканських" глав і вибори народних зібрань - тобто "парламентів республік". Термін їх повноважень становить 4-ри роки, і вони вже підходять до кінця. На їх діяльність ніяким чином не впливають угоди, досягнуті в Мінську, в результаті варто очікувати, що ці вибори повинні бути проведені точно в термін, восени 2018-го року",

- сказав Чеснаков.

Нагадаємо, що в 2018-му році також будуть проведені і вибори глави Російської Федерації. Чинний президент Росії Володимир Путін тривалий час залишав в таємниці своє рішення щодо участі в цих заходах. Але вчора, під час зустрічі з ветеранами і трудівниками автомобільного заводу "ГАЗ" він заявив, що прийняв рішення з приводу майбутніх виборів президента Росії. Його рішенням виявився намір балотуватися на новий президентський термін у 2018-му році.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...