Політика  |  21.03.19  |  четвер
 

У "ДНР" виник бунт проти бойовиків

В окупованому Донбасі місцеві жителі почали протест проти діяльності проросійських терористів.

Причиною цього стало те, що окупанти намагалися в межах населеного пункту встановити мінометний розрахунок, щоб обстрілювати позиції ЗСУ.

Відповідну інформацію повідомила у себе на сторінці в Twitter блогер під ніком Алла Українка. В її повідомленні зазначається, що 18 березня терористи мали намір встановити міномети на станції Микитівка (окупована Горлівка), по вул. Кондратенко, 76. Однак у ситуацію втрутились місцеві жителі, які із криками: "Забирайтеся геть! Поверніть нам мир, припиніть свавілля, поверніть нам Україну" прогнали їх.

Також зазначається, що черезе день мешканці Горлівки почали скаржитися на дії терористів "керівнику" окупаційної влади міста, але той сказав, що до "армії не має ніякого відношення". Загалом у селищі зберігається дуже напружена атмосфера.

У мережі також з'явилася заява про те, що 20 березня, незважаючи на скарги місцевого населення в селищі Микитівка в балці біля будинку 76, в центрі житлового кварталу, намагаючись сховатися за спинами дітей, людей похилого віку, жінок бойовики "ДНР" таки встановили позицію.

"У балці працює техніка бойовиків",

- сказано в повідомленні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах