Політика  |  14.02.19  |  четвер
 

У ДНР планують провести перепис населення

Окупанти вирішили провести "перепис" населення, яке проживає у тимчасово непідконтрольних Києву Донецькій та Луганській областях.

Таким чином Москва має намір запевнити людей в тому, що немає іншої альтернативи. Інформацію про це на своїй сторінці в Facebook розмістив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук.

Він, зокрема, зазначає, що "перепис" у "ДНР" хочуть проводити протягом найближчого року. Процес же підготовки до цього почнеться уже в лютому місяці. Основними завданнями  такого дійства є "забезпечення умов для формування у населення впевненості в безальтернативності курсу "республіки" на інтеграцію з РФ".

Тимчук також зазначив, що до "переписних листів" включили такі питання, які за своїм змістом є доволі провокаційними, а дані, що отримають із них зможуть легко послужити базою для подальших зовнішньополітичних маніпуляцій Кремля і роспропаганди проти України.

Таким чином, за словами Дмитра Тимчука, до переліку запитань увійдуть наступні: "Як конфлікт на Донбасі вплинув на ваше життя?"; "Хто винен в конфлікті?".

 
 

Коментарі (2) перегляди: 532

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах