Політика  |  14.02.19  |  четвер
 

Тимошенко пообіцяла, що збільшить доходи українців

Кандидат на пост глави української держави та лідер політичної сили Юлія Тимошенко заявила, що боротиметься із бідністю, яка активно прогресує в Україні.

Увагу політик акцентувала на тому, що рівень заробітних плат на сьогоднійшній день в українських громадян менша, ніж у жителів всіх інших європейських країн. І такий факт можна вважати фатальним, оскільки саме від доходу українців залежить, як буде розвиватися економіка України. Люди не спроможні купити українську продукцію оскільки у них просто не вистачає га це грошей. Відповідно, немає попиту на пропозицію і такі умови є дуже несприятливими для економіки країни.

У свою чергу Юлія Тимошенко обіцяє, що зробить все можливе, якщо її оберуть лідером української держави, аби заробітна плата українців досягла хоча б рівня Польщі. Лідер "Батьківщини" зазначає, що мова йде про більш ніж 1 тисячу доларів на місяць, і вона вважає цю цифру що це цілком реальною. За її словами, досягти таких показників можливо за рахунок зміцнення гривні на ринкових засадах. Як стверджує Тимошенка, за 5 років в Україні можна підняти показники ВВП в валютному обчисленні. Також вона зазначила, що за час президентства Петра Порошенка ці показники впали у 1,6 рази.

 
 

Коментарі (5) перегляди: 756

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах