Політика  |  24.04.19  |  середа
 

ЦРУ створює власний Instagram-аккаунт

Центральне Розвідувальне Управління США має намір створити свій власний аккаунт у соціальній мережі Instagram.

Про це повідомила в своїй промові в Університеті Оберна директор розвідувального агентства Оберна Джина Хаспел.

Поскільки різні соціальні мережі та інтернет-майданчики просто цікавлять  користувачів з різних причин, то вони і й зацікавили людей, задіяних в особливих сферах діяльності. Зокрема, в розвідувальній державній службі.

Бажання створити свій власний Instagram-аккаунт у ЦРУ пов'язаний з прагненням бути ближчими до користувачів. Також у Центральному Розвідувальному Управлінні США вже є власний Twitter-аккаунт. У ньому переважно висвітлюються різні новини соціального і кримінологічного характеру для преси і широкої громадськості. Щось подібне буде і в Instagram.

Багато користувачів вже висловили сумніви з приводу підозрювань керівництва Іnstagram стосовно намірів Центрального розвідувального управління США на рахунок їхньої соціальної мережі. Але керівництво Іnstagram прокоментувало слова Хаспел і відзначило, що насправді їхні фахівці знають про цей намір і вже надають допомогу фахівцям з розвідувального управління оформити аккаунт, зі всіма необхідними захисними заходами та інструментами.

Варто також зазначити, що у бажанні створити власний Instagram-аккаунт Центральне розвідувальне управління США зіткнулось з багатьма скептиками-користувачами.  Вони висловлюють свої застереження щодо справжньої мети і причини цього вчинку. Не зважаючи на те, що ЦРУ продовжує стверджувати, що робить це з метою полегшення інформування суспільства, саме суспільство   висловлюється досить різко в цьому напрямку.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1209

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах