Політика  |  20.07.18  |  п'ятниця
 

Трамп готовий стати найлютішим ворогом Путіна

Дональд Трамп пообіцяв стати найлютішим ворогом президента РФ Володимира Путіна, якщо стосунки між країнами не налагодяться.

Про це президент США заявив на своєму інтерв'ю CNBC. 

При цьому, глава Білого дому заявив, що хороші відносини з президентом РФ - це скоріше добре, ніж погано, але якщо це неможливо, то він стане найлютішим ворогом Путіна серед усіх, які у нього коли-небудь були. Він зазначив, що поводиться жорсткіше з Росією, ніж його попередники. Зокрема Трамп нагадав нещодавні дипломатичні санкції проти Росії, коли зі Сполучених Штатів Америки було вислано 60 російських дипломатів, яких підозрюють у шпигунстві. Крім цього він назвав Барака Обаму слабаком і маріонеткою Росії.

"Подивіться на все, що я зробив",

- похвалився він, порівнюючи свою політику з діями попередника Барака Обами.

Нагадаємо, що нещодавно Дональд Трамп заявив, що з нетерпінням чекає наступної зустрічі з Володимиром Путіним для реалізації спільних ідей, які були прийняті в Гельсінкі.

Ну а поки Трамп люб'язно веде переговори з Путіним, в Сенаті США підняли паніку. Наприклад, екс-глава ЦРУ назвав президента зрадником, а представники демократичної партії висунули ідею "допитати" перекладача, який був присутній на особистій зустрічі політиків.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах