Політика  |  22.07.17  |  субота
 

Трамп форсує виконання Мінських угод на Донбасі

Спецпредставник президента США Курт Волкер буде особисто контролювати кожен крок сторін, що беруть участь у врегулюванні конфлікту.

Спочатку Курт Волкер відправитися на Донбас в зону АТО, щоб особисто ознайомитися з ситуацією. Відзначимо, що його візит пройде на тлі нещодавнього загострення під Красногорівкою, де загинуло 10 українських військовослужбовців.

Потім, 24 липня, він прибуде до Києва, де зустрітися з представниками української влади, зокрема з Петром Порошенком. Відзначимо, що саме на цей день призначена телефонна розмова представників "нормандської четвірки": Ангели Меркель, Еммануеля Макрона, Петра Порошенка і Володимира Путіна.

Після цього Волкер відразу відправитися в Париж для зустрічі Еммануелем Макроном. Президент Франції після свого обрання і успішних контактів з Трампом і Путіним вважається неформальним лідером Євросоюзу, відтіснивши з цієї ролі канцлера Німеччини Ангелу Меркель, яка не досягла успіхів у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

З Франції Волкер відправитися в Брюссель, де зустрітися з керівництвом НАТО та ЄС, з яким також обговорить шляхи негайного вирішення питання війни на Донбасі.

26 липня Волкер відвідає Відень, де зустрінеться з керівниками ОБСЄ. Ця організація повинна буде взяти на первинному етапі під контроль ділянку кордону між Україною і Росією, яка зараз не контролюється українською владою.

Завершить Волкер свою серію зустрічей у Лондоні, де проведе консультації з британськими чиновниками щодо вирішення військового конфлікту в Україні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...