Політика  |  24.06.19  |  понеділок
 

Тереза Мей підтримала повернення Росії до ПАРЄ

Рішення ПАРЄ, що фактично знищує санкційний механізм щодо делегації РФ, може бути ухвалене у Страсбурзі в ніч на 25 червня попри опір України.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей схвалила зняття санкційного тиску з делегації РФ у ПАРЄ, оскільки, на її думку, це дозволить "покарати Росію за порушення нею прав людини".

Про це Мей заявила 24 червня під час дебатів у парламенті, а відповідне відео було опубліковано на сторінці посольства України у Великій Британії у Twitter.

"Членство Російської Федерації в Раді Європи все ж треба зберегти. Причина в тому, що її членство в цій організації є одним з небагатьох доступних способів міжнародного співтовариства притягнути Росію до відповідальності за порушення нею прав людини",

- заявила Мей.

Посольство України відреагувало на заяву британської прем'єрки, зауваживши, що РФ повинна поважати європейські цінності та міжнародне право перед тим, як повертатися до ПАРЄ, а не навпаки.

"Повернення Росії до ПАРЄ, на жаль, не допоможе звичайним російським громадянам, оскільки Путін не поважає верховенство права",

- додали в українському посольстві.

Як відомо, рішення ПАРЄ, що фактично знищує санкційний механізм стосовно делегації РФ може бути ухвалене у Страсбурзі в ніч на вівторок попри опір України.

Про це повідомляє Укрінформ

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах