Політика  |  17.05.19  |  п'ятниця
 

Святослав Вакарчук йде в політику

Фронтмен одного з найпопулярніших українських гуртів "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що планує брати участь у виборах до Верховної Ради восени 2019 року.

Про це повідомляє сайт ВВС Україна.

Створивши та очоливши власну партію "Голос", Святослав Вакарчук збирається іти в парламент.

"Ми партія "Голос" йдемо в парламент, аби знищити стару політику і творити політику нову, яка принесе нам справжні зміни", - наголосив Святослав Вакарчук.

Музикант вважає, що стара політика роз’єднує Україну з середини. Знищивши внутрішнього ворога, на думку Святослава Вкарчука, Україна може стати сильною країною та гідно протистояти зовнішнім загрозам. Саме тоді наша країна зможе вступити до Європейського Союзу та НАТО.

Партія наразі проходить процес реєстрації. Після відкритого обговорення на з'їзді буде сформований список до виборів.

У партію "Голос" вже увійшли  екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, доктор, кардіохірург Юрій Соколов, актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт, Андрій Шараскін, громадська активістка, волонтерка, в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках Соломія Бобровська.

Вперше інформація про те, що Святослав Вакарчук збирається іти у політику, з’явилася 22 січня на сторінці Українського інституту в Лондоні. Але не проводилась офіційна передвиборча кампанія.

Беручи активну участь у міжнародних та всеукраїнських заходах минулого року, Святослав Вакарчук багато говорив про політику та майбутнє України загалом. Але чітку відповідь стосовно балотування у президенти музикант не висловлював.

У січні цього року Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не претендує на посаду Президента України. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах