Політика  |  14.02.19  |  четвер
 

Супрун приступила до роботи

Уляна Супрун, яку відсторонили від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я, повернулась до роботи.

Про повернення до виконання своїх обов'язків Супрун написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook. У її повідомленні зазначається, що 14 лютого вона повертається до виконання своїх обов'язків відповідно до прийнятого Кабінетом міністрів розпорядження.

"Завтра вранці розблокуємо роботу Міністерства! В інтересах пацієнтів Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я",

- написала Супрун 13 лютого.

Також вона зазначила, що у першу чергу займеться підписанням розподілу ліків і вакцин в регіони. Наступним її важливим кроком стане відправка 44 українців до закордонних клінік. Не забула вона й про необхідність продовжити будівництво НДСЛ ОХМАТДИТ.

Як розповідає виконуюча обов'язки глави МОЗ, із метою відновити для повного роботу відомства вона буде продовжувати боротьбу в суді.

Слід нагадати, що 5 лютого суд наклав тимчасову заборону на виконання Уляною Супрун обов'язків глави МОЗ, і в суді частково задовольнили позов депутата Ігоря Мосійчука. Аргументували своє рішення в суді тим, що Супрун занадто довго була на посаді виконувача обов'язків. Іще однією причиною стало її подвійне громадянство - американське та українське. Згідно із законами України людина з подвійним громадянством не може займати посаду міністра. Рішення пізніше було оскаржене у вигляді апеляції, яку подав Кабмін України.

 
 

Коментарі (7) перегляди: 721

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах