Політика  |  12.02.19  |  вівторок
 

Суд вдруге переніс розгляд справи Супрун

Суд так і не зміг до кінця робочого дня винести рішення про відсторонення Супрун.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Все почалося з того, що Міністра Охорони здоров'я Уляну Супрун стали звинувачувати у наявності громадянства Сполучених Штатів і, відповідно, перевищення терміну перебування на посаді людини з подвійним громадянством.

Сьогодні, 12-го лютого, Окружний адміністративний суд Києва повинен був винести рішення за клопотанням Міністерства Юстиції про остаточне усунення міністра Уляни Супрун від роботи в Міністерстві охорони здоров'я. Суд перенесли через велику кількість представлених документів.

Таким чином, позов Мосійчука по суті справи розглядатимуть 15-го лютого о 14:50 у тому ж окружному суді.

Сама Уляна Супрун заявляла, що затримка процесу веде до того, що люди не можуть отримати вакцини, тому як відповідні документи підписує тільки Міністр охорони здоров'я. У комітеті Верховної Ради вважають ці заяви маніпулятивними, оскільки у неї є заступник, і міністерство працює в штатному режимі.

Нагадаємо, що Кабмін оскаржив відсторонення Супрун через суд. Рішення, яке прийняв столичний Окружний адміністративний суд про відсторонення від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун оскаржили в уряді України.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 826

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах