Політика  |  24.02.21  |  середа
 

Стерненка переведуть до окремої камери у СІЗО: він написав лист для прибічників

Через погрози активісту, зокрема зі сторони проросійських сил, до нього застосують заходи безпеки в Одеському СІЗО. Сергія Стерненка переведуть в окрему камеру.

Про це повідомили в юридичній компанії “Міллер”.

“Це важливо, оскільки на даний час продовжуються погрози зі сторони проросійських сил. У цих сил є конкретні прізвища –  А. Шарій та народний депутат України І. Кива”,

– пише один з адвокатів Сергія Стерненка Масі Наєм.

За словами адвоката, Кива наголосив, що буде й інший вирок. де Стерненко має отримати вже зовсім інші терміни покарання. Завдання прибічників Киви – зробити перебування активіста у в’язниці більш виховним. Через адвоката Сергій звернувся до всіх, хто його підтримує. У своєму листі активіст зізнався, що вирок став для нього шоком.

“На умови скаржитись не буду. Тюрма є тюрма. Я тут в ізоляції новин не знаю, але впевнений, що ви це свавілля так просто не залишите. Чув Вас, коли були під СІЗО. Це дуже підбадьорило. Ці чорти так просто не зупиняться і політичні репресії тільки набиратимуть обертів. Тому, єдине про що прошу – не мовчіть!”,

– написав у листі Сергій Стерненко.

Як відомо, вчора, 23 лютого, Приморський районний суд міста Одеси визнав Стерненка винним у викраденні людини. Його засудили до 7 років 3 місяців в’язниці з конфіскацією половини майна. Сам же Стерненко анонсував численні мітинги на свою підтримку у різних містах України. Головною акцією протесту став мітинг у Києві на вулиці Банковій біля Офісу президента, де під вечір 23 лютого почалися сутички із правоохоронцями.

 

 

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах