Політика  |  05.04.19  |  п'ятниця
 

Стали відомі результати аналізу Порошенка

У крові у чинного президента не знайдено психоактивних речовин або алкоголю.

Про це заявив головний лікар міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий.

У рамках проведення дебатів на стадіоні "Олімпійський" обидва кандидати сьогодні пройшли медичне обстеження на предмет наявності в крові наркотичних речовин. Уже в перші дві години з'явилися результати поверхневого аналізу.

Доктор Володимир Ярий сказав, що ніяких психоактивних речовин в крові у Петра Порошенка знайдено не було. І після цього, протягом однієї години сорока хвилин вони робили установку за допомогою газового хроматографа. Це було дослідження крові на наявність алкоголю, він також був відсутній.

Однак це ще не кінець. Незабаром під аналіз потрапить волосся президента, і протягом двох тижнів лікарі видадуть остаточний результат щодо наявності в організмі наркотичних або інших психоактивних речовин. При цьому наголошується, що прискорити процедуру з технічних причин неможливо.

Нагадаємо, що Зеленський пояснив, звідки "заднє число" на аналізах. За словами Володимира Зеленського, дату в його аналізі помилково вказали як 2-е число, хоча насправді огляд він проходив здав аналізи тільки сьогодні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах