Політика  |  21.10.18  |  неділя
 

США розірвали ядерний договір з Росією

У 1987 році цей договір уклали президент Сполучених Штатів Рональд Рейган і лідер Радянського Союзу Михайло Горбачов. То був один із головних кроків до завершення "холодної війни".

Про вихід США з ядерного угоди з Російською федерацією заявив Дональд Трамп, пише Тhе Guardian.

Зі слів глави Білого дому, Росія порушила ядерний договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, тому його країна розірвала угоду.

Трамп стверджує, що Російська Федерація впродовж багатьох років порушувала умови угоди, але попередня адміністрація США на чолі з президентом Бараком Обамою нічого не робила, щоб вийти з цього договору.

Президент США заявив, що він не збирається далі спостерігати, як Росія порушує ядерну угоду і створює ракети, які заборонені умовами договору 1987 року.

Він також підкреслив, що тепер Сполучені Штати відновлять виробництво ракет середньої і малої дальності і будуть виробляти їх доти, поки Росія і союзний з нею Китай не заявлять про свої наміри припинити виробництво таких ракет.

"Нам доведеться розробляти такі озброєння доти, поки Росія не прийде до нас, поки Китай не прийде до нас, всі вони не прийдуть до нас і не скажуть: "Давайте справді порозумнішаємо, і ніхто з нас не буде розробляти ці озброєння",

- сказав він.

Як раніше повідомлялося, США запропонували ЄС гроші за відмову від енергоресурсів Росії. Новий проект закону передбачає виділити кошти в розмірі 1-го мільярда доларів для фінансування європейських енергетичних проектів для зниження впливу Москви в цій сфері.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах