Політика  |  23.09.21  |  четвер
 

Справи Майдану: суд дав Крисіну вісім років в’язниці

Про це у коментарі Укрінформу повідомила прокурор Юлія Малашич.

Дарницький райсуд Києва призначив Юрію Крисіну, засудженому за організацію нападу на журналіста В'ячеслава Веремія у 2014 році, 8 років позбавлення волі в іншій справі - про викрадення та катування активістів у січні-лютому 2014 року.

“Суд ухвалив обвинувальний вирок. За статтею 127 частиною 2 Кримінального кодексу України суд присудив (Крисіну — ред.) 7 років позбавлення волі. І з урахуванням вироку Апеляційного суду міста Києва 2018 року (мова йде про справу журналіста В'ячеслава Веремія, по якій Крисіну присудили 5 років позбавлення волі — ред.), суд остаточно призначив покарання (Крисіну у вигляді - ред.) 8 років позбавлення волі. Також суд частково задовольнив позов потерпілого і йому присуджено, якщо не помиляюся, 500 тисяч”,

- поінформувала прокурор.

Як повідомлялося, суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник 22 грудня 2017 року засудив Крисіна до 4 років умовно у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, яке сталось у ніч проти 19 лютого 2014 року поблизу Софійської площі в Києві.

Прокуратура подала апеляцію на рішення суду.

13 червня 2018 року Апеляційний суд Києва засудив Юрія Крисіна до 5 років позбавлення волі.

Окремою ухвалою від 13 червня 2018 року суд визначив, що підстав для повернення справи на розгляд до суду першої інстанції немає.

Верховний суд потім залишив в силі вирок Апеляційного суду Києва про засудження до 5 років Юрія Крисіна за звинуваченням у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах