Політика  |  16.01.20  |  четвер
 

Сьогодні Держдума РФ розгляне кандидатуру Мішустіна на пост прем'єр-міністра

Учора уряд Дмитра Медведєва подав у відставку. На посаду керівника Кабінету міністрів президент Володимир Путін запропонував кандидатуру керівника Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна.

Державна дума РФ сьогодні розгляне питання про надання згоди президенту на призначення голови Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна прем'єр-міністром.

Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, засідання Держдуми заплановано на 14.00 мск. Фракція партії влади «Єдина Росія», яка має конституційну більшість у Держдумі, на своєму засіданні одноголосно підтримала внесену президентом РФ кандидатуру Мішустіна. Сам Мішустін заявив, що в новому уряді плануються кадрові зміни, але жодних прізвищ не назвав. Перед засіданням Держдуми кандидат на посаду прем'єр-міністра Росії зустрінеться з депутатами від ЛДПР, КПРФ і «Справедлива Росія». Як повідомляв УНІАН, учора, 15 січня, після звернення президента РФ Володимира Путіна до федеральних зборів, під час якого він запропонував внести зміни до Конституції, уряд Дмитра Медведєва подав у відставку. На посаду керівника уряду Путін запропонував кандидатуру голови ФНС Мішустіна.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах