Політика  |  13.06.19  |  четвер
 

Смешко подав позов проти Наливайченка

В якості відшкодування моральної шкоди політик вимагає компенсацію - 1 гривню.

Голова всеукраїнської громадської організації "Сила і честь" Ігор Смешко подав до Печерського райсуду Києва позивну заяву проти екс-голови СБУ Валентина Наливайченка про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Йдеться про те, що в березні 2019 року Наливайченко в ефірі одного з українських телеканалів сказав, що Ігор Смешко має бути в Генеральній прокуратурі та суді за причетність до отруєння кандидата в президенти. Тоді йшла мова про Віктора Ющенка.

"Як доказ неправдивості цієї заяви, юристи Ігоря Смешка наводять у позові листи Генеральної прокуратури та Головного слідчого управління СБУ, в яких говориться, що Ігор Смешко ніколи не був і не є стороною у кримінальному провадженні про отруєння Віктора Ющенка у 2004 році, і підозра у вчиненні того злочину Ігорю Смешку ніколи не пред’являлася",

- сказано в повідомленні у Facebook.

Відтак, Ігор Смешко просить суд визнати недостовірною заявлену Наливайченком інформацію, а також зобов’язати відповідача виступити зі спростуванням. Також лідер партії "Сила і Честь" вимагає символічну грошову компенсацію як відшкодування моральної шкоди – одну гривню.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах