Політика  |  21.11.19  |  четвер
 

«Щось дійсно небезпечне». Туск прокоментував кримінальне переслідування Порошенка

Президент Європейської ради Дональд Туск прокоментував кримінальні провадження проти п’ятого президента України Петра Порошенка.

Туск зазначив, що його перше враження - «що це щось дійсно небезпечне», повідомляє Радіо Свобода .

«Я сподіваюсь, що Україна залишатиметься країною, в якій правоохоронні та судові органи поважають верховенство права, і в якій немає місця для політично вмотивованих переслідувань. Будь-яку спробу залякування лідерів опозиції стане предметом занепокоєння в Європі… Завжди, коли влада або люди у владі використовують правосуддя проти політичних опонентів. Це у будь-якому вигляді, чи у середньо- чи у довгостроковій перспективі, стане трагедією не лише для жертв переслідування, а й для всієї країни»,

- сказав він.

У вересні агентства Інтерфакс-Україна та Українські новини з посиланням на власні джерела повідомили, що ГПУ готує підозра Петру Порошенка за статтею про зловживання владою. Однак в ГПУ цю інформацію не підтвердили.

Також ДБР направило до прокуратури проект подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Порошенка.

Петро Порошенко назвав висунуті на його адресу звинувачення «феєричної дурістю» . За його словами, «замовником є колишня команда Януковича, яка з'являється зараз не тільки в своїх телеграм-каналах, а й в органах влади», а «виконавцем» - директор ГБР Роман Труба.

Про це повідомляє nv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах