Політика  |  01.06.18  |  п'ятниця
 

Герман: оточення Пашинського отримує гроші з фонду Путіна

Виконавчий директор СП "Шмайсер" Борис Герман, якого підозрюють в організації вбивства Аркадія Бабченка, на суді розповів цікаві подробиці.

Під час судового засідання, на якому обирався запобіжний захід для нього, Герман розповів, що ймовірний замовник вбивства російського журналіста, є українцем, який зараз живе в Москві і нібито працює в приватному фонді Володимира Путіна.

Як стверджує Герман, він сам неодноразово доповідав співробітникам СБУ, що фонд Путіна фінансує шпигунів і інших діячів на території України для повалення чинної влади. У переліку тих, хто отримує російські гроші Герман назвав партію "Розумна сила" (яку створили в січні 2016- го року - ред.).

"Є у нас така партія" Розумна сила "- отримує звідти гроші, в оточенні Пашинського є люди, які фінансуються цим фондом Путіна. Не знаю, чи фінансується звідти сам Пашинський",

 - заявив Герман.

Відзначимо, що у витоків цього політичного руху стоять українські силовики - Максим Ленько, який раніше працював у прокуратурі Києва, а під час Євромайдану очолював Головне слідче управління СБУ, а також голова партії "Розумна сила" Олександр Соловйов, який працював заступником голови управління оперативних розробок Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.

Нагадаємо, що депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Сергій Пашинський добре відомий як прихильник і активний учасник Євромайдану. Після втечі Януковича він був главою Адміністрації в. о. Президента Олександра Турчинова (до обрання Порошенка - ред).

Пізніше він став главою Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони (а його колишній шеф і однопартієць Турчинов став секретарем Ради національної безпеки і оборони - ред.), тобто одним з найвпливовіших чиновників на українському ринку зброї.

Як раніше повідомлялося, майже через 3 роки ГПУ згадала про "гвинтівку Пашинського". Генеральна прокуратура почала розслідувати обставини, при яких під час Євромайдану 18 лютого 2014 року була виявлена, а потім зникла гвинтівка з оптичним прицілом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах