Політика  |  12.10.17  |  четвер
 

Сенат Чехії вибачився перед Україною за слова президента

Сенат Чехії розкритикував Президента країни Мілоша Земана за антиукраїнські висловлювання, пов'язані з легітимізацією анексії Криму.

Про це йдеться в повідомленні чеського парламенту.

Парламент прийняв пропозицію сенатора, голови комітету у справах ЄС Вацлава Хемпля і підтримав резолюцію, в якій висловив заперечення проти заяв Земана про анексію Криму Росією. Сенат висловив абсолютну незгоду зі словами свого президента на пленарному засіданні ПАРЄ 10 жовтня про приєднання Росії до Криму, що суперечить принципам чеської зовнішньої політики, до якої, до речі, згідно з державною системою, президент не має ніякого відношення.

"Ми вважаємо неприйнятним, щоб президент республіки представляв свої особисті погляди в публічних промовах на міжнародному форумі, які повністю суперечать зовнішній політиці уряду. Слова президента викликали сильну реакцію з боку іноземних партнерів Чеської Республіки. Ось чому я вважав за доцільне реагувати і запевнити іноземних партнерів в тому, що в нашій зовнішній політиці не було ніяких змін. Цими заявами президент республіки узаконює агресію, яка суперечить міжнародному праву "

- сказано в повідомленні сенату.

У Сенаті також нагадали, що, на їхню думку, Крим досі залишається частиною України, яка відійшла до Росії внаслідок військової агресії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...
 
 

Фоторепортажі

показати всі

500 Internal Server Error


nginx/1.10.1
.jpg">