Політика  |  28.03.18  |  середа
 

Савченко зняла вишиванку і одягла військову форму

З'явився новий передвиборчий ролик депутата Верховної Ради Надії Савченко, яку ГПУ звинуватила в підготовці замаху на Президента, Прем'єра та інших членів уряду.

Мабуть, цей ролик розрахований на радикальну частину суспільства, яка готова підтримати силовий переворот в країні. На відео Надія Савченко знімає з себе вишиванку і надягає військову форму, заявляючи, що потрібно змінити політичну систему в Україні.

Відзначимо, що зараз народний депутат перебуває під вартою.   Вона оголосила голодування. ГПУ і СБУ звинувачує її в підготовці замаху на перших осіб держави: Президента Петра Порошенка, Прем'єра Володимира Гройсмана, Генпрокурора Юрія Луценка, а також на інших членів уряду і своїх колег по парламенту.

Виступаючи у Верховній Раді, голова ГПУ Юрій Луценко заявив, що у його відомства є незаперечні докази того, що Савченко хотіла знищити гранатами членів уряду, мінометами збити люстру, а потім з автоматів добити тих, що вижили. Для цього вона нібито разом з главою "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном, а також спільниками з силового блоку привезли зброю із зони бойових дій на Донбасі.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...