Політика  |  15.03.18  |  четвер
 

Савченко розповіла подробиці розстрілу Небесної сотні

З її слів, вона бачила, як один з лідерів Майдану, а зараз голова Верховної Ради Андрій Парубій заводив снайперів в готель "Україна" з якого велася стрілянина.

Про це народний депутат України заявила сьогодні під час свого брифінгу.

Як вона свідчить, Юрій Луценко зі сцени Майдану відправив беззбройних протестувальників на барикади силовиків під перехресний вогонь.

"Я бачила як приїхав синій мікроавтобус і звідти вийшли люди зі зброєю. Ці люди зараз перебувають в парламенті. Я бачила як Парубій заводив снайперів в готель "Україна". А Луценко став Генпрокурором для того, щоб приховати свої злочини",

- повідомила Савченко.

Нагадаємо, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко вже готує для Верховної Ради подання, щоб позбавити Надію Савченко депутатської недоторканності. Генпрокурор також зазначив, що в українському парламенті він представить численні докази причетності Савченко до змови проти чинної влади.

Згідно з попередньою версією, шість місяців тому Надія Савченко і кілька високопоставлених офіцерів Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України на чолі з майором Павлом Балівим (позивний "Кедр") обговорювали можливістьзбройного державного перевороту, щоб усунути від влади Президента Петра Порошенка і його оточення.

ДОПОВНЕНО

Надія Савченко заявила, що помилилася, звинувативши спікера парламенту Андрія Парубія в тому, що він заводив снайперів з готелю "Україна" під час Революції Гідності.

"Якщо я сказала Парубій, то я прошу вибачення. Я публічно приношу вибачення Парубію... Я говорила прізвище Парубій, але мала на увазі Пашинського",

- сказала Савченко.

Як повідомлялося, лише через кілька років ГПУ згадала про "гвинтівку Пашинського". Генеральна прокуратура почала розслідувати обставини, при яких під час Євромайдану 18 лютого 2014 року була виявлена, а потім зникла гвинтівка з оптичним прицілом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах