Політика  |  25.08.19  |  неділя
 

Саміт G7: затримано 68 осіб під час сутичок протестувальників із поліцією

Перший день саміту країн Великої сімки супроводжували акції протесту поблизу Біаріцца

Противники саміту країн Великої сімки (G7) провели 24 серпня акції протесту – вони почали кидати каміння у силовиків, які заблокували їм прохід до мосту у сусідньому з Біарріцом містечку Байонна. Про це повідомляє dw.

Поліцейські застосували сльозогінний газ та водомети, аби зупинити протестувальників, постраждалих немає. Внаслідок сутичок правоохоронці затримали 68 осіб, 38 з них взяли під варту.

Протести проходили і в сусідніх містах, проте більш спокійно. Зокрема, протестна акція у містах Андай та Ірун була мирною. За словами організаторів, у ній взяли участь 15 000 людей. Поліція повідомила про 9 000 учасників. Зазначається, що в акціях протесту брали участь антиглобалісти, екоактивісти та представники «жовтих жилетів».

Французька влада обмежила доступ до Біарріца, де проходить саміт G7. На час його проведення до міста можуть потрапити лише місцеві жителі та робітники, які там працюють. Також до міста відправили близько 13 200 поліцейських і жандармів та декількох прокурорів для охорони правопорядку.

24 серпня у французькому Біарріці розпочався саміт країн Великої сімки. Цьогорічний саміт глав держав та урядів неформального клубу найрозвинутіших демократій світу, куди входять США, Японія, Німеччина, Франція, Великобританія, Італія та Канада, триватиме до 26 серпня. У самітах G7 беруть також участь представники ЄС.

Про це повідомляє mind.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах