Політика  |  05.01.18  |  п'ятниця
 

Саакашвілі заочно засудили до трьох років в'язниці у Грузії

Рішення було винесено у справі Сандро Гиргвліані. Михайлові Саакашвілі пред'явили звинувачення за статтею "зловживання службовими повноваженнями".

Це перший вирок щодо Саакашвілі, який створює підстави для його екстрадиції до Грузії.

Як стверджує слідство, Саакашвілі незаконно пообіцяв тодішньому керівникові Департаменту конституційної безпеки (ДКБ) Дате Ахалая, що помилує засуджених за вбивство Сандро Гиргвліані і потім в обхід Комісії з помилування помилував Геронтия Аланія, Михайла Бібілурідзе, Автанділа Апциаурі і Олександра Гачава.

Вбивство Сандро Гиргвліані - злочин, що викликав гучний політичний скандал в Грузії у 2006 році. У скоєнні вбивства співробітника банку Сандро Гиргвліані звинуватили кількох офіцерів МВС Грузії.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд відмовився зобов'язати Державну міграційну службу розглянути питання про надання Саакашвілі додаткового захисту.

ДОПОВНЕНО:

Саакашвілі вже прокоментував рішення Тбіліського міського суду на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Вирок" грузинського суду, що знаходиться під повним контролем найбільшого приватного акціонера Газпрому Іванішвілі, відносно мене - повністю незаконний і суперечить всім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду",

- йдеться в повідомленні.

Політик зазначив, що судовий процес щодо нього у Грузії має політичний характер.

"Цей "вирок", так само як і паралельний процес в Києві, показують, що олігархічні влади в Україні і Грузії діють синхронно і в повній координації одна з одною проти мене, як лідера боротьби проти корупції, олігархату і грабунку народу",

- заявив лідер "Руху нових сил".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...