Політика  |  28.09.21  |  вівторок
 

Саакашвілі оголосив, що повертається в Грузію

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі оголосив, що повертається в Тбілісі 2 жовтня.

Цього в дня країні мають відбутися вибори до місцевих органів влади і своє рішення політик пояснив тим, що він "хоче захищати волевиявлення громадян" і "разом взяти участь у порятунку" країни, передає ВВС.

"Всі повинні піти на вибори й проголосувати, зафіксувати свою позицію. Після того, як закриються дільниці, ми повинні вийти в центри наших міст, сіл і разом захистити завойовану перемогу",

— заявив колишній президент.

На доказ свого рішення Саакашвілі опублікував фото квитка на літак до Тбілісі.

Водночас у Грузії політика заочно засуджено до шести років ув'язнення: суд визнав його винним в організації нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році. Тоді Гелашвілі у центрі Тбілісі побили співробітники МВС, завдавши йому важких травм. Справу вдруге порушили у 2013 році, після закінчення каденції Саакашвілі.

Що відомо

7 травня 2020 року президент Володимир Зеленський призначив експрезидента Грузії та колишнього очільника Одеської ОДА головою Виконавчого комітету реформ.
Після цього Грузія викликала свого посла до Тбілісі для консультацій у зв’язку з призначенням Саакашвілі. Раніше влада Грузії закликала Київ не призначати Саакашвілі на посаду.
На тлі загострення ситуації на Донбасі президент Грузії Саломе Зурабішвілі закликала до негайного повернення до Києва надзвичайного і повноважного посла Грузії в Україні.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e