Політика  |  12.05.22  |  четвер
 

Росія виводить війська із Харківської області, – британська розвідка

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

Росія виводить військові підрозділи з Харківської області для реорганізації та поповнення своїх сил після важких втрат. Надалі їх, імовірно, перекинуть на східний берег Сіверського Донця.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

“Українські сили продовжують контратаки на північ від Харкова, відбивши кілька міст і сіл у напрямку російського кордону. Пріоритет операцій Росії на Донбасі зробив підрозділи, що дислокувалися на Харківщині, вразливими для мобільних та високомотивованих українських контратакуючих сил”,

– йдеться у повідомленні.

За даними британських спецслужб, виведені з Харківської області сили після посилення, ймовірно, розгорнуть на східному березі річки Сіверський Донець. Таким чином спробують сформувати блокуючі сили для захисту західного флангу зосередження основних сил Росії та основних шляхів постачання операцій в районі Ізюму.

“Виведення російських військ із Харківської області є мовчазним визнанням нездатності Росії захопити ключові українські міста, де очікувався обмежений опір населення”,

– наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що, за даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 12 травня на Слобожанському напрямку противник здійснює перегрупування військ з метою недопущення подальшого просування наших військ у напрямку державного кордону України. У районах на північ від міста Харкова ворог обстрілює з артилерії підрозділи наших військ з метою завдання втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці.

Про те, що на Харківщині українські війська рухаються до кордону, звільняючи по дорозі населені пункти, 11 травня в спецефірі NTA також розповів волонтер, депутат Харківської міської ради Олег Абрамичев.

А, за прогнозом військового експерта Олександра Коваленка, до кінця тижня можемо побачити на півночі та північному сході повну деокупацію захоплених територій після чого на північно-східному напрямку від Харкова почнеться справді ефективний контрнаступ.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e